Hakkımızda

Türkiye'nin web sitesi mağazası olma sloganıyla yola çıkan websitesikur.com sayesinde ihtiyacınız olan web sitesini uygun fiyatlarla kolayca satın alabilir ve hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan kısa sürede yayına açabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti
100%
  • Ücretsiz teknik destek
  • En uygun fiyatlandırma
  • Profesyonel çalışma

Biz kimiz?

  websitesikur.com ekibi olarak, ilk web sitemizi 2006 yılında hayata geçirdik. Bu yıldan itibaren sadece kendi web sitelerimizi kurarak reklam gelirlerinden para kazanmayı hedefledik. İlerleyen süreçlerde yazılım alanında kendimizi oldukça geliştirdik ve özel firmalara ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılımlar geliştirmeye başladık.

  Müşterilerimizden olumlu dönüşler aldıkça kendimizi daha da geliştirdik ve ekibimizi genişlettik. Artık kullanıma hazır web siteleri tasarlayarak müşterilere daha hızlı çözümler sunuyoruz. "Herkesin en kolay şekilde kendi web sitesini kurabilmesi" ilkesiyle yola çıkan websitesikur.com geçen süreçte yüzlerce farklı tasarımla, A'dan Z'ye her şeyiyle kullanıma hazır web paketleri ve uygun fiyatlarıyla müşerilerine büyük kolaylık sağlamaktadır.

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı verilerine göre günümüzde esnaf ve sanatkarların işletmekte olduğu iş yeri sayısı 2 milyona yakın. Her gün bu sayı giderek artmakta. Yeni Türk Ticaret Kanununa göre de şirketlerin web sitesi açma zorunluluğu getirilmiş durumda. Böyle bir zorunluluğun sebebi şirketlerin daha şeffaf ve ulaşılabilir olması. Müşteriler açısından hizmet alınan şirketin ulaşılabilir olması oldukça önemli. Ulaşılabilir olmak müşterilere güven duygusu verdiğinden ticarette önemli bir yere sahiptir.

  İşyerinizi açtınız, satışlara başladınız. Peki kaç kişi işyerinizin yerini biliyor, yoldan geçerken dükkanınızı görüyor ve size güvenerek alışveriş yapıyor? 10, 100, 1000 belki de 10.000. Ama işinizi büyütmek için yeterli mi? Değil! Yaptığınız işi herkese duyurmanın en kolay ve pratik yolu bir websitesi açmak ve işinizi tüm dünyaya tanıtmak.

  Buraya kadar her şey tamam. İşinizi büyütmeye karar verdiniz. Bir de internet sitesi açacaksınız. Araştırmalara başladınız. İnternet arama motoruna "web sitesi kurmak istiyorum", "web sitesi nasıl kurulur", "web sitesi kurmak" gibi cümlelerek yazarak arama yaptınız. Ama o kadar farklı sonuçlar çıktı ki, kafanız karıştı. Kimisinin 10 lira dediği ürün başka bir yerde 100 lira. Kimisi aylık ücret istiyor kimisi yıllık. Domain, Hosting, SSL Sertifikası bunlar da ne demek? Bir sürü yabancı terim ve içerik karmaşasının içinde boğuldunuz. Her neyse dediniz gözünüze hoş gelen sitelerden birisini yüklü bir ücret ödeyerek sipariş verdiniz. Satın aldığınız yer size Cpanel, Domain, Hosting gibi giriş bilgilerinizi gönderdi ve gerisini sizin halletmenizi söyledi. O kadar para ödediniz ama siteniz hala yayında değil. Hiç bir şey iddia edemezsiniz, çünkü satın aldığınız yer size vadettiği domain, hosting paketlerini sağladı ve size teslim etti. Gerisini bilmek ve sitenizi kurmak sizin sorumluluğunuz.

  Korkmayın! Artık biz varız. websitesikur.com üzerinden web paketi satın aldıktan sonra rahatınıza bakın. Biz sizin için A'dan Z'ye her şeyi halledeceğiz. Tüm teknik terim ve kodlamalarla biz uğraşacağız. Ödeme yaparken ne için ücret ödediğinizi açık açık göreceksiniz, sizden o ücreti bu ücreti diye ekstra hiç bir ücret talep etmeyeceğiz.

  Siz de teknik terimlerle uğraşmadan web sitesi kurmak istiyorsanız bir web sitesi seçip satın alabilirsiniz.

  Saygılarımızla.