Teslimat ve İade Şartları

Teslimat

Yazılım kurulumu websitesikur.com tarafından ücretsiz olarak yapılır. Eğer müşteri web alanı ve alan adını websitesikur.com üzerinden satın almamışsa ücretsiz kurulum için hosting panel giriş bilgilerini sipariş esnasında iletmesi gerekir.

İade

Yazılımlarımız alan adınıza lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle örnek site sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz. Ancak yazılım websitesikur.com kaynaklı bir sorundan dolayı müşteriye ulaşmamışsa koşulsuzca satış işlemi iptal edilir ve sipariş tutarı kadar kredi müşteri hesabına yüklenir.

Değişim

Yazılımlarımız alan adınıza lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan değişim söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle örnek site sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz. Ancak yazılım websitesikur.com kaynaklı bir sorundan dolayı müşteriye ulaşmamışsa koşulsuzca satış işlemi iptal edilir ve sipariş tutarı kadar kredi müşteri hesabına yüklenir.

Lisans

Web sitemizde tek site ve açık kaynak olmak üzere iki tür lisans bulunmaktadır.

Tek Site Lisansı; satın aldığınız yazılım alan adınıza lisanslanarak teslim edilir. Bu yazılımı alan adınız dışında başka bir alan adında kullanmak isterseniz tekrar satın almanız gerekir. Tek site lisanslı yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır.

Açık Kaynak Lisansı; satın aldığınız yazılım lisans kısıtlaması olmadan teslim edilir. Bu yazılımı istediğiniz kadar alan adında kullanabilirsiniz. Açık kaynak lisanslı yazılımlarımızda tüm kodlar açık kaynak koddur. Açık kaynak kod olarak satın aldığınız ürünleri üçüncü kişilere websitemizdeki fiyattan düşük olmamak şartıyla satabilirsiniz.